Kniha návštěv

Re: Re: Gratulace

Vondrs | 25.09.2011

Že Ď,ja gratuluju k druhé výhře.

Určování sestavy kol

Martin | 30.08.2011

Dobrý den. Nejsem sice členem žádné zboru ve vaší lize PHL ale o ligu se zajímám a některé soutěže si i natáčím. Po shlédnutí videí všech útoků v Přáslavicích jsem došel k závěru že SDH Jiřice a SDH Samším se provinili proti pravidlům ale diskvalifikováno bylo pouze družstvo ze Samšína. A dále podle určování setav kol jsem zjistil velké nedostatky podle vašich kritérií by měl být nejrychlejší koš z SDH Hněvkovice a 3. savice také. Družstvo z hněvkovic zde udělalo nejrychlejší sání soutěže. s pozdravem fanoušek Martin

Re: Určování sestavy kol

Vondrs Č.Ř. | 30.08.2011

Zdravim Tě Martine,ja jsem tuto soutěž dělal hlavního rozhodčího a je docela rozdíl se kouknout po soutěži na videa anebo se rozhodovat během pár sekund při útoku. Mám za to,že myslíš rozhození prvního B u družstva Jiřic. Bečkař nadzdvihl hadici,rozhodil,dopadla těsně za hranici zakladny,ale zpětně se opřela o zakladnu,nebo častečně na ní spadla to už nevim přesně. Podle mého soudu to bylo spravné provedení bečkaře,protože v pravidlech je že musí nadzdvihnout a rozhodit hadici,která musí dopadnout mimo zakadnu. To je muj nazor na tuto situaci,jestli máš na mysli něco jiného,tak napiš.
Co se týká toho sání,tak jsem video Hněvkovic neviděl,můžeš napsat za kolik měli saní? Díky Vondrs SDH Č.Ř.

Re: Re: Určování sestavy kol

Vondrs Č.Ř. | 30.08.2011

Tak už jsem viděl video hněvkovic,koš v kadi mají nějakých 9,25s a řečice 6,7s.

Re: Re: Určování sestavy kol

ALS | 31.08.2011

Taky si myslim, že u Hněvkovic byl koš v kádi až kolem 9s.
Jinak dělat rozhodčího je velmi náročné, jelikož se rozhoduje během pár sekund celý útok a podle videa se útoky nehodnotí. Rozhodčí dělá rozhodnutí, které můžou ovlivnit i celkové výsledky na konci sezony a tak jak již bylo dohodnuto na schůzi PHL dělají rozhodčí opravdu jen ti co tomu rozumí a znají přesně pravidla PHL 2011.

Re: Určování sestavy kol

Martin | 04.09.2011

Ano naprosto s Vámi souhlasím že dělat rozhodčího je velmi náročné a to hlavně díky tomu že se zde dosahuje tak rychlích časů že více jak dvě věci nelze lidským okem zahlédnout. Ale zase si myslím že by mělo dojoít k větší spolupráci všech rozhodčích a to například že rozhodčí na rozdělovači by se mohl koukat také na základnu. To je můj názor. A s tím určováním sestavy kol jsem narážel na to že v kritériích je napsáno že na to máte vyčleněnou kameru kterou jsem ještě na žádné soutěži neviděl. Je možné že se překoukávám ale nevím.

Re: Re: Určování sestavy kol

J. | 05.09.2011

Pokud dobře čtu ty kritéria, tak zmínka je pouze u rozdělovače. "Rozdělovač - Po zapojení všech koncu ( je na to určena jedna kamera která zabíra pouze rozdělovač)" a jestli si žádnou kameru, která zabírá přímo jen rozdělovač neviděl, tak nejspíš na ty závody nejezdíš. A nebo prostě chceš jen štvát lidi, kteří se snaží něco dělat, zatímco Ti, kteří nic nedělají jen hledají chyby na práci druhých!

Re: Re: Určování sestavy kol

Bimbínek | 05.09.2011

Tak jsem se musel lehce pousmát po přečtení tohoto článku ... na každé soutěži mám dvě kamery a je to dost náročné shánět a otravovat lidi kteří to budou natáčet ... Takže tady je např odkaz na nás kde jsou vidět všechny pohledy z kamer, které jsou uuuplně na každé soutěži P-H-L - https://www.youtube.com/watch?v=IL8HHmXf4No&feature=player_embedded ... Příští rok stopování postů stejnak už asi nebude je to dosti náročné a tak nějak ztrácím chuť to dělat. Každej si jede ty závody užít a ne , aby tam lítal s kamerou jak ... a ještě otravoval ostatní a pak jen poslouchal nějaké narážky ... Tak to jen tak pro upřesněnou !!!

Re: Re: Re: Určování sestavy kol

Vondrs | 12.09.2011

To s těmi kamerami potvrzuji,sám se někdy zúčastňuji točení a není to zrovna lehký. Člověk z té soutěže pak nic nemá.

Re: Re: Re: Určování sestavy kol

Martin | 19.09.2011

Ano musím se omluvit zaregistroval jsem Vás až v Jiřicích tak že se moc omluvám nechtěl jsem urazit. Jak jste uvedl s tím stopováním postů pro příští rok bych navrhoval aby si to každý sbor točil sám a materiál předal. Líbilo se my jak se to točila v Salačově Lhotě a také ted v Hněvkovicích.

Záznamy: 31 - 40 ze 56
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek